Компанія Латчбахер Україна виконала спеціальне замовлення на бирки для маркування деревини Signumat з логотипом. В основу рішення лягла бирка Signumat, яка відома у всьому світі завдяки своїй безкомпромісній якості на надійності.

В замовленні від клієнта фігурувало декілька вимог до бирки: салатовий чи світло-зелений колір бирки, а також нанесення логотипу, унікального номеру та абревіатури.

Цікавою родзинкою стала вимога нанести на бирку логотип компанії-замовника. Звичайно, для виробництва глобальної компанії Latschbacher GMBH, що працює для 57 країн світу, це не стало проблемою. Але через особливість логотипу була необхідність провести додаткові ітерації. Після виготовлення декількох «сигнальних» бирок на заводі та проведення нарад із замовником було погоджено остаточний варіант нанесення на бирку.

Більше про кольорові бирки Signumat

Зазначимо, що цю партію товару було виготовлено та доставлено клієнту в стислі терміни, не зважаючи на той факт, що виробництво бирок здійснювалося в Австрії, а замовлення очікували в Україні.

Нагадаємо також, що Латчбахер Україна здійснює поставки кольорових бирок Signumat без нанесення даних, а також виконує спеціальні замовлення на металеві бирки, за допомогою яких потім маркуються готові дерев’яні вироби.