Компанія Латчбахер Україна завжди робить акцент на захищених професійних кишенькових персональних комп’ютерах лінійки Nautiz, які за 8 років роботи в лісових господарствах є найкращими рішеннями для повсякденної роботи.

Але іноді серед замовників є запити на захищені смартфони — категорію сучасних гаджетів, що характеризуються високим рівнем надійності і довговічності.

Саме тому Латчбахер Україна звертає увагу сучасних лісівників на пило-вологозахищені смартфони Sigma X-treme серії PQ зі ступенем захисту IP68 та IP69. Такі смартфони привертають увагу лісівників, які в силу особливостей своєї професійної діяльності перебуває тривалий час під відкритим небом, незважаючи на погодні умови.

Вся лінійка Sigma Xtreme серії PQ зі ступенем захисту IP68 та IP69 доступна для замовлення через компанію Латчбахер Україна.

Відмітимо, що смартфони із захистом IP68 / IP69 надійно захищені від вологи і пилу, здатні протистояти випадковим падінням, температурним перепадам і витримувати сильну вібрацію.

Ключові переваги цих захищених смартфонів:

  • надійний захист гаджета від механічних пошкоджень, зниження сили удару при невисокому падінні. Для забезпечення такого захисту смартфони для екстремалів по всьому периметру оснащені спеціальними прорезиненими накладками. Задня кришка таких смартфонів фіксується за допомогою болтів і розташовується на спеціальній герметичній прорезиненій підкладці;
  • досить тривала робота без підзарядки (найкращим прикладом є захищений смартфон з потужним акумулятором на 9000мАч);
  • підвищений захист екрану (захист забезпечується за рахунок використання скла Gorilla Glass, товщина якого мінімум в два рази більше, ніж у стандартних моделей смартфонів; також таке скло характеризується підвищеною міцністю, завдяки якій виключаються ризики виникнення подряпин).