Компанія Латчбахер Україна вкотре піднімає важливу тему серед деревообробників, адже тема захисту від розтріскування деревини завжди є актуальною. Наразі мова йде про унікальне рішення серії Signumat Split Stopper, що добре зарекомендувало себе в усьому світі.

Signumat Split Stopper — напрямок, що допомагає переосмислити тему збереження вартості деревини. Рішення призначене для колод, які вже починають розтріскуватися і які необхідно захистити від поширення цього процесу.

Одним з ключових елементів рішення є спеціальна пластикова скоба Signumat Premium надзвичайно високої міцності на розтягування, що має маленьку вагу та не займатиме багато місця для розміщення.

 Особливості скоби Signumat Premium:

  • точне чотирьох точкове кріплення забезпечує просте і швидке розташування;
  • спеціальний матеріал у вигляді хвилястого наконечника міцно тримає скобу в дереві;
  • скобу виготовлено зі спеціального матеріалу, що з’єднується, дозволяє легко проникати в дерево, і, безумовно, має значно вищу міцність на розтяг, ніж звичайні металічні скоби;
  • два проміжних ригеля дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на розтягування;
  • надзвичайно жорсткі кінцеві перегородки повністю зникають у дереві при забиванні. Це робить вже забиту скобу придатною для обробки на верстатах.

Зазначимо, що забивання таких скоб можливе завдяки спеціальному інструменту для забивання: маленькому (молоток для добивання) та великому (молоток з довгою рукояткою).