Іноді, щоб знайти ідеальне обладнання, треба добряче попрацювати з його пошуком. Саме так сталося з категорією «мобільні термопринтери», коли запит від лісівників був більш, ніж однозначним — потрібна золота середина в цій катеторії. Команда Латчбахер попрацювала в цьому напрямку, результат не забарився.

Трохи більше року компанія Латчбахер Україна постачає на ринок електронного обліку деревини мобільні термопринтери PTP-III/BT2, які виявилися певною золотою серединою між легендарними Apex3 (зняті з виробництва) та no-name виробниками (є на всіх маркетплейсах). Звичайно, кожен обирає товар за своїми можливостями та потребами, але в цьому випадку не варто також забувати про робочу здатність принтера.

Модель PTP-III/BT2 була спеціально розроблена для вирішення задач, де важливі невеликі розміри, швидкий друк, надійність і витривалість. Принтер саме для складних робочих умов кожного дня.

Зараз, коли ця модель активно працює в більше сотні лісових господарствах, ми можемо константувати: легкий, міцний і надійний принтер відмінно працює з різноманітними пристроями та додатками, включаючи електронний облік деревини на пристроях з операційними система Android та Windows Mobile.

Ключовими характеристиками PTP-III/BT2 є:

  • LED дисплей
  • інтерфейси: rs232 / usb / bluetooth
  • автоматичний сплячий режим / вимикання для економії енергії по таймеру
  • 2000 mah літій-іонний акумулятор: 8 годин роботи і 72 години очікування
  • захисний чохол в комплект