Ще на початку 2020 року компанія Латчбахер Україна почала співпрацю з Білоцерківською міською радою в проекті ідентифікації живих насаджень Білої Церкви. Карантин вніс певні корективи в цей проект, тому перші його кроки почали здійснюватися лише зараз.

Місцевий телеканал зробив сюжет, в якому детально розповів, як і для чого варто розвивати проекти, що пов’язані з ідентифікацією живих насаджень міст. Приємно зазначити, що обладнання в рамках проекту для Білої Церкви постачала компанія Латчбахер Україна.

Подивитись сюжет на Youtube

Рішення Arbo Tag — набір засобів для здійснення повноцінної ідентифікації зелених насаджень міста. Практика використання Arbo Tag поширена в багатьох країнах світу і є корисною для тих міст, які активно розвивають свої зелени зони.

Більше інформації про Arbo Tag

Важливим елементом рішення є бирка для маркування, яка кріпиться на дереві та не боїться зовнішніх погодних факторів. Така бирка «росте» разом із деревом, адже технологія кріплення бирки просто переміщує її на спеціальній голці, не травмуючи дерево. Термін придатності бирки складає сім років.