Компанія Латчбахер Україна, що є офіційним постачальником родини пристроїв Nautiz в Україну від самого початку існування системи електронного обліку деревини, вкотре робить акцент на одній з найсвіжіших моделей КПК – Nautiz X2. Пристрій постачається з 2017 року, працює на Android і має відмінну репутацію серед лісівників.

Нагадаємо, що на момент створення СЕОД всі КПК працювали лише на ОС Windows, проте за деякий час було створено можливість використовувати додаток на Android. Виробник культової моделі Nautiz X3 «почув» потреби працівників лісової галузі та випустив оновлений, сучасніший, варіант пристрою.

Nauitz X2 постачається в двох варіаціях – з 1D або 2D сканерами. Девайс має доволі вдалу «начинку»: процесор, оперативна пам’ять, дисплей, ступінь захисту від ударів — всі ці показники є максимально ефективними для того, щоб задовольнити робочі потреби в лісі.  А задоволений лісівник = лісівник, що ефективно працює на свої ділянці.

Nautiz X2. Вивчаємо всі технічні характеристики КПК на Android

Нещодавно компанія Латчбахер Україна провела внутрішнє дослідження, дізнавшись у приблизно чверті користувачів Nauitz X2, які характеристики пристрою найбільше допомагають їм в роботі. Лісівники відзначили продуктивність (і КПК, і додатку СЕОД), зручність операційної платформи (зараз використовується Android 9 GMS), а також час роботи акумуляторної батареї (дійсно працює заявлений виробником час).