Компанія Латчбахер Україна стане активним учасником міжнародної виставки Lisderevmash-2021. Спеціалізована виставка відбудеться наприкінці вересня в Києві та збере під своїм дахом прогресивних людей з лісової, деревообробної та меблевої галузей.

В рамках заходу Латчбахер Україна приділятиме особливу увагу своїм рішенням, які суттєво полегшать щоденну роботу лісових господарств та деревообробних підприємств. Компанія працюватиме на виставці на стенді D10.

Окрім вже відомих напрямків, команда Латчбахер Україна представить широкому загалу програмне рішення «Лісопилка» та обладнання, що захищає кругляк від розтріскування

Окрім цього, компанія веде перемовини з українським виробником спеціалізованого обладнання, яке стане в нагоді деревообробникам. Заплановано, що до початку виставки компанії оголосять про співпрацю та подальшу системну роботу в Україні.

Отримати квиток-онлайн (запитайте промо-код у свого менеджера)

Виставка Lisderevmash в 2019 році представила рішення 146 компаній із 16 країн світу. Тоді виставку відвідали близько 5000 галузевих фахівців.