Розповідаємо, що цікавого продемонструє Латчбахер Україна на виставці Lisderevmash-2021. Спеціалізована виставка відбудеться вже за декілька днів в Києві та збере під своїм дахом прогресивних людей з лісової, деревообробної та меблевої галузей.

Компанія працюватиме на виставці на стенді D10

В рамках заходу команда Латчбахер представить декілька напрямків:

Напрямок Signumat

Чуємо Signumat – розуміємо якість. Австрійський виробник, який здобув світову славу завдяки ключовій характеристиці своєї лінійки товарів – якості. В лінійці Signumat зараз:

Напрямок Timber

Лінійка обладнання німецького виробника, яка вийшла на український ринок зовсім нещодавно. Перше рішення лінійки — портативний термопринтер TMBR 80 – миттєво завоював популярність. Він витримує складні робочі умови кожного дня, ідеально підходить для логістичних компаній, деревообробників, промисловості та лісової галузі.

Програмне рішення «Лісопилка»

Система, яка автоматизує облік деревини на підприємстві та вирішує наступні задачі:

  • ефективно керує всіма робочими процесами деревообробного підприємства: від моменту приймання круглої деревини на склад до реалізації готової продукції;
  • інтегрується з бухгалтерською 1С;
  • економить час на внутрішніх процесах та мінімізує людські помилки при роботі з даними.

Отримати квиток-онлайн на виставку

Виставка Lisderevmash в 2019 році представила рішення 146 компаній із 16 країн світу. Тоді виставку відвідали близько 5000 галузевих фахівців.