21 лютого 2020 року в рамках семінару «SMART-рішення як сучасний інструмент розвитку суспільства» компанія «Латчбахер Україна» провела презентацію свого бачення щодо ефективної роботи громад в напрямку збереження зелених активів. Захід відбувався в Київській обласній державній адміністрації за сприяння Асоціації малих міст та зібрав представників активних громад міст області.

Зокрема, Антоном Михальським, директором з розвитку, було представлено рішення для управління зеленими насадженнями в паркових і житлових зонах міст GreenSpaces.

Впровадження такої системи в місті дозволяє закривати відразу кілька важливих аспектів. По-перше, формується детальне уявлення про всі міські зелені зони та додаткові активи, а, по-друге, на основі цих даних з’являється можливість робити грамотний аналіз і оптимізацію витрат на обслуговування всіх зелених об’єктів міста.

Більше інформації щодо платформи GreenSpaces

«Кожне місто — це не тільки окремо взяті складові частини: транспорт, жителі, парки, інститути влади, а цілісна система, яка працює (або не працює) в єдиному ритмі. Серед розмаїття всіх системних процесів, що відбуваються в кожному місті, варто відзначити управління зеленими насадженнями. Парки, сквери, зелені зони, квартали насаджень в межах вулиць, а також вуличні меблі — все це є частиною інфраструктури, яка повинна керувати. І робити таке управління можна ефективним, зручним і містким», — зазначив Антон Михальський в рамках презентації рішення.