Компанія Латчбахер Україна розповідає детальніше про свою серію Signumat Split Stopper — напрямок, що допомагає переосмислити тему збереження вартості деревини. Нагадаємо, це рішення призначене для колод, які вже починають розтріскуватися та які необхідно захистити від поширення цього процесу.

Забивання  скоб серії можливе завдяки спеціальному інструменту для забивання: маленькому (молоток для добивання) та великому (молоток з довгою рукояткою).

Лінійка Signumat Split Stopper. Молоток, що забиває скоби з першого удару

Великий молоток має спеціальне з’єднання, розроблене компанією Latschbacher (Австрія), що забезпечує повну передачу сили та ступінь впливу, навіть коли молоток обертається під невеликим кутом або на нерівномірно зрізаних поверхнях. Це гарантує акуратне та ретельне забивання пластикової скоби за допомогою всього лише одного удару молотка.

Такий молоток використовується для забивання пластикових скоб Signumat Premium та Signumat Eco , що мають високі показники міцності на розтягування,  маленьку вагу та не займають багато місця для розміщення на колоді.

Як нове рішення Signumat допомагає краще захищати колоди від розтріскування