Останнім часом суспільство активніше розглядає зелену інфраструктуру як певний ідентифікатор зрілості. Говоримо не просто про наявність зелених зон. Ба більше, мова йде про інвентаризацію дерев та суміжних об’єктів в парках та скверах міст. І не просто інвентаризацію, а системну роботу з отриманими даними в будь-який момент часу.

Завдяки такому системному підходу суттєво розширюються можливості міст в рамках планувань, а впровадження розумної системи в місті дозволяє закривати відразу кілька важливих аспектів. По-перше, формується детальне уявлення про всі міські зелені зони та додаткові активи, а, по-друге, на основі цих даних з’являється можливість робити грамотний аналіз і оптимізацію витрат на обслуговування всіх зелених об’єктів міста.

Більше про рішення GreenSpaces

Іноді міста починають ідентифікувати зелені насадження раніше за впровадження системи, щоб наперед мати набір певної інформації про дерева. В такі моменти стають в нагоді рішення Arbo Tag для системи ідентифікації дерев. Тому ми радимо, в першу чергу, орієнтуватися на цю технологію кріплення бирок, щоб полегшити роботу з ідентифікації в майбутньому.

Комплект обладнання Arbo Tag — спеціальний молоток, пристрій для виштовхування бирок, сумка для бирок та голок. Довга ручка молотка дозволяє кріпити такі бирки на висоті понад 2,5 метри, щоб їх було проблематично зняти сторонніми особами. Орієнтовна вартість комплекту складає близько 19 000 грн. з ПДВ.

Бирка Arbo Tag – пластикова бирка, що не боїться зовнішніх погодних факторів. Вона «росте» разом із деревом, технологія її кріплення переміщує бирку на спеціальній голці, не травмуючи дерево. Термін придатності має суттєвий показник – до 7 (семи) років. Орієнтовна вартість бирки з голкою складає близько 16 грн. з ПДВ.