Група компаній Латчбахер офіційно заявляє, що представлений на сайті ТОВ «Лігна Україна» товар під ТМ Signumat, є підробним.

Група компаній Латчбахер ніколи не надавала ТОВ «Лігна Україна» жодних прав на реалізацію та використання продукції ТМ Signumat, а саме автоматичного виштовхувача та контейнера для бирок. Також ТОВ «Лігна Україна» не купувала вищезазначену продукцію у групи компаній Латчбахер, тому це дає всі підстави вважати вищевказаний товар на їхньому сайті підробним.

Звертаємо особливу увагу, що ТОВ «ТД Латчбахер Україна» та ТОВ «Бергбау-Технік» є і завжди будуть єдиними авторизованими партнерами та офіційними представниками Latschbacher в Україні.

Права на використання ТМ Signumat належать виключно групі компаній Латчбахер, про що є відповідні документи та ліцензійні угоди.

У зв’язку з тим, що ТОВ «Лігна Україна» здійснює реалізацію продукції під ніби-то торговою маркою Signumat, ми, як офіційний представник групи компаній Латчбахер в Україні, звертаємося до вас та повідомляємо, що наша компанія не несе жодної відповідальності за наслідки роботи з товаром, що постачається ТОВ «Лігна Україна».

Поки наші адвокати готують відповідний позов до суду щодо підробки нашої продукції, пропонуємо переглянути порівняння оригіналу та підробки на відео за посиланням.

Будьте уважні при купівлі товарів TM Signumat!