Компанія Латчбахер Україна розширює лінію засобів, що захищають від розтріскування деревини. Виробник створює в родині серії Signumat Split Stopper нові скоби білого кольору, що отримали назву Eco.

Як і пластикова скоба Signumat Premium , нова Signumat Eco має високі показники міцності на розтягування,  має маленьку вагу та не займає багато місця для розміщення.

Особливості скоби Signumat Eco:

  • точне чотирьох точкове кріплення забезпечує просте і швидке розташування;
  • спеціальний матеріал у вигляді хвилястого наконечника міцно тримає скобу в дереві;
  • скобу виготовлено зі спеціального матеріалу, що з’єднується, дозволяє легко проникати в дерево, і, безумовно, має значно вищу міцність на розтяг, ніж звичайні металічні скоби;
  • два проміжних ригеля дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на розтягування;
  • надзвичайно жорсткі кінцеві перегородки повністю зникають у дереві при забиванні. Це робить вже забиту скобу придатною для обробки на верстатах.

Signumat Split Stopper — напрямок, що допомагає переосмислити тему збереження вартості деревини. Рішення призначене для колод, які вже починають розтріскуватися і які необхідно захистити від поширення цього процесу.

Нагадаємо, що забивання таких скоб можливе завдяки спеціальному інструменту для забивання: маленькому (молоток для добивання) та великому (молоток з довгою рукояткою).