Компанія Латчбахер Україна, яка є офіційним партнером виробника фарб Biodur, в «період тиші» в лісах України нагадує лісовим господарствам про свою лінійку флуоресцентних фарб. Цей напрямок закриває питання маркування лісу для відводів та туристичних маршрутів.

В першу чергу, компанія звертає увагу на екологічність фарб Biodur, адже вони не містять шкідливих для живих організмів свинцю, кадмію та толуолу. По-друге, говорячи про економічний ефект від їх використання, варто звернути увагу на ось такий показник: один балон фарби може замінити 3-4 балони іншої аерозольної фарби, що дає суттєву економію до 20%.

До того ж серед особливостей аерозольних фарб для маркування живого лісу та деревини – можливість наносити її на вологу поверхню.

Окремий пункт – наявність спеціального клапану, який дозволяє наносити фарбу під будь-яким кутом. Тобто фарбу буде використано на всі 100%, тому що клапан має властивість самостійного очищення і не буде засихати з часом.

Фарба Biodur в основному використовується для маркування деревини під зруб та сухостою, вже заготовленого лісу, а також при прокладанні туристичних маршрутів. Рішення доступне в таких кольорах: червоний, помаранчевий, жовтий, рожевий та зелений.