Компанія Латчбахер Україна, яка близько шести місяців тому провела тестування та почала поставки КПК під брендом Chainway, провела опитування серед лісових господарств, які вже використовують в роботі пристрої цього бренду.

Метою опитування стали КПК Chainway моделі C66, адже цей пристрій обирали через ідеальний баланс ціни та технічних характеристик. Зазначимо, що компанією вже поставлено близько 30 КПК, які успішно працюють в лісових господарствах.  До фокус-групи під час опитування потрапили 25% господарств, що використовують С66.

Ключовим показником для Латчбахер Україна став показник стабільності роботи КПК Chainway C66 під час повної робочої зміни. Пристрої поводяться себе більш, ніж адекватно, навіть при максимальних навантаженнях.

Ось, чому Chainway C66 подобається лісовим господарствам:

  • Android 9.0. Стабільна версія Android з постійними оновленнями;
  • 2D-сканер. Вже в комплектації, ідеально сканує;
  • Екран розміром 5’5-дюймів. Великий екран для роботи на вулиці;
  • Оперативна пам’ять 3 Гб. Достатньо для щоденних навантажень в СЕОД;
  • АКБ з хорошою ємністю 4300 мАг. Для повного робочого дня в лісі;
  • NFC / 4G / WIFI / BT / GPS / AGPS. Повний набір актуальних речей, що мають бути в кожному КПК без виключення.

Варто також додати, що з боку Латчбахер Україна сформовано достатньо великий склад пристроїв C66, які доступні для лісових господарств. Додамо, що пристрої бренду Chainway активно застосовуються в українських логістичних компаніях першого ешелону, що говорить про справжню надійність терміналів збору даних.