По відношенню до ТОВ «Лігна Україна» здійснюється кримінальне провадження з особливим наглядом Офісу генерального прокурора, рахунки заарештовані!

Шановні клієнти!

Цим відкритим листом інформуємо Вас про те, що Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019100000000336 від 28.03.2019 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) про те, що злочинна група у складі 4-х осіб та інших осіб, члени якої організували незаконну діяльність із сприяння ухиленню від сплати податків підприємствами, заволодіння державними коштами шляхом конвертації безготівкових коштів у готівку від імені спеціально створених підприємств із ознаками фіктивності.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 02.03.2020 року у кримінальній справі №757/9892/20-к було арештовано грошові кошти ТОВ «ЛІГНА УКРАЇНА», ТОВ «СПЕЦПРОМ ГРУП» і ТОВ «ПРОМ ТЕХ ТРЕЙД», директором та власником яких є Бєляєв Юрій Вікторович.

Таким чином фінансові розрахунки із вищезазначеними компаніями можуть призвести до камеральних та непланових перевірок по лінії податкової інспекції у зв’язку із наявним кримінальним провадженням № 62019100000000336 від 28.03.2019 року та іншим негативним наслідкам для господарської діяльності контрагентів.

Деталі ухвали доступні за посиланням.

Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснюється прокурорами групи прокурорів Департаменту процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Офісу генерального прокурора.

Будьте пильними та перевіряйте контрагентів, з якими працюєте!

З повагою,

Володимир Молочко,  представник Латчбахер Груп в Україні