Як зменшити розтріскування деревини та зекономити під час її обробки

Компанія Латчбахер Україна розповідає, як зменшити розтріскування деревини та зекономити під час її обробки. Рішення напрямку Signumat Split Stopper  — це про те, як конкретний інструмент допомагає «зняти головний біль» деревообробника під час обробки колод.

Серія Signumat Split Stopper — набір інструментів та витратних матеріалів, які допомагають інакше поглянути на тему збереження вартості деревини. При використанні цього рішення є реальна можливість зберегти більше дорогої деревини під час її обробки на верстатах.

Інструмент для забивання скоб є в двох варіаціях:

Скоби (витратний матеріал) є двох видів, проте зазначимо, що обидва мають високі показники міцності на розтягування, маленьку вагу та не займають багато місця для розміщення:

Особливості скоб Signumat:

  • точне чотирьох точкове кріплення забезпечує просте і швидке розташування;
  • спеціальний матеріал у вигляді хвилястого наконечника міцно тримає скобу в дереві;
  • скобу виготовлено зі спеціального матеріалу, що з’єднується, дозволяє легко проникати в дерево, і, безумовно, має значно вищу міцність на розтяг, ніж звичайні металічні скоби;
  • два проміжних ригеля дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на розтягування;
  • надзвичайно жорсткі кінцеві перегородки повністю зникають у дереві при забиванні. Це робить вже забиту скобу придатною для обробки на верстатах.