Компанія Латчбахер Україна в рамках розвитку свого напрямку Signumat Split Stopper дає поради тим деревообробникам та лісовим підприємствам, які турбуються про захист своєї деревини від розтріскування. Як захистити колоду від розтріскування (та зекономити більше деревини під час її обробки) — детальніше в цьому матеріалі.

По-перше, варто нагадати, що серія Signumat Split Stopper — напрямок, що допомагає переосмислити тему збереження вартості деревини. Ключове в цій історії — є реальна можливість зберегти більше дорогої деревини під час її обробки на верстатах. Звертаємо увагу, що це рішення призначене для колод, які вже починають розтріскуватися і які необхідно захистити від поширення цього процесу.

По-друге, майстер має можливість працювати з відмінним інструментом для забивання скоб: маленьким (молоток для добивання) та великим (молоток з довгою рукояткою, що дійсно забиває скобу з першого удару).

Третє — скоби, які в цій лінійці залишаються двох видів: Signumat Premium та Signumat Eco , обидві мають високі показники міцності на розтягування,  маленьку вагу та не займають багато місця для розміщення.

Особливості скоб Signumat:

  • точне чотирьох точкове кріплення забезпечує просте і швидке розташування;
  • спеціальний матеріал у вигляді хвилястого наконечника міцно тримає скобу в дереві;
  • скобу виготовлено зі спеціального матеріалу, що з’єднується, дозволяє легко проникати в дерево, і, безумовно, має значно вищу міцність на розтяг, ніж звичайні металічні скоби;
  • два проміжних ригеля дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на розтягування;
  • надзвичайно жорсткі кінцеві перегородки повністю зникають у дереві при забиванні. Це робить вже забиту скобу придатною для обробки на верстатах.