Дерева в міських зонах не тільки додають корисної енергії та очищують повітря – фактично вони є важливим фактором сучасного прогресивного міста, якому не байдуже на його екологічний стан.

Парки, сквери, зелені зони, квартали насаджень в межах вулиць — все це є частиною інфраструктури, якою можна ефективно управляти. І робити таке управління ефективним, зручним та ємким. А наявність системи ідентифікації живих насаджень, про яку ми вже розповідали раніше, допоможе в цьому.

В рамках програми розвитку зелених міст група компаній Latschbacher (Латчбахер) розробила рішення Arbo Tag для системи ідентифікації дерев.

Arbo Tag – набір інструментів, які допоможуть з ідентифікацією живих дерев в місті, коли кожне дерево буде мати свій унікальний номер.

Технологія кріплення

Комплект обладнання Arbo Tag містить спеціальний молоток, пристрій для виштовхування бирок та сумки для бирок та спеціальних голок. Дуже довга ручка на молотку дозволяє кріпити бирки для маркування живих дерев на висоту понад 2,5 м – таким чином, щоб бирки не було знято сторонніми особами.

 

 

Бирки для маркування Arbo Tag виготовлені таким чином, що інформація, нанесена на них, не боїться зовнішніх погодних факторів. Важливо відмітити, що така бирка «росте» разом із деревом, адже технологія кріплення бирки просто переміщує її на спеціальній голці, не травмуючи дерево. Термін придатності такої бирки – 7 років.