Timber TMBR 790 — новий КПК для ЕОД від Латчбахер Україна

Латчбахер Україна розпочинає поставки нового рішення для лісівників. Компанія  виводить на ринок Timber TMBR 790 — новий КПК для ЕОД від Латчбахер Україна, що буде позиціонуватися як надійний термінал збору даних з 2D сканером.

TMBR 790 працює на Android 9.0, має сучасний процесор та достатньо оперативної пам’яті для швидкої роботи в лісі. Як і завжди, перед виведенням на масовий ринок пристрій було протестовано в роботі декількома лісовими господарствами України. Тестування відбувалося влітку-восени 2021 року, за його результатами компанія прийняла рішення пропонувати TMBR 790 лісівникам та деревообробникам.

Все-все-все про новий КПК TMBR 790, що працює на Android та має 2D-сканер

В такий спосіб компанія розширює свою продуктову лінійку для лісового сектору. Відтепер лісівники мають достатньо широку палітру доступних КПК та смартфонів, що працюють на різних операційних системах.

Зазначимо, що Timber TMBR 790 є новим пристроєм марки Timber (Німеччина). Фокус бренду незмінний – лісові господарства та деревообробні компанії.

Нагадаємо, що раніше компанія виводила на український ринок іншу позицію бренду — мобільний термопринтер. Так, модель принтера Timber TMBR 80 ідеально працює з будь-якими пристроями на Android та Windows Mobile, що є вагомим аргументом у виборі принтера для СЕОД. Обираючи такий пристрій, лісівники України можуть розраховувати на золоту середину в категорії «мобільні термопринтери».

Дізнатися більше про принтер Timber TMBR 80