Компанія Латчбахер Україна, яка є постачальником рішень бренду Timber в Україні, зазначає, що сьогодні серед мобільних рішень для друку в лісі за сбалансованою формулою «ціна-якість» є відмінний варіант — мобільний термопринтер Timber TMBR80.

По-перше, Timber TMBR 80 активно працює вже в 200+ діючих лісових господарствах, загальна кількість пристроїв вже перевищила 1000 штук. По-друге, принтер має надзвичайну високу відмовостійкість, що є незмінно-важливим атрибутом при роботі в лісовому секторі.

Третє та основне: пристрій сертифіковано в Україні, тобто клієнти можуть бути впевнені: він ідеально працює з будь-якими пристроями на Android та Windows Mobile, що є вагомим аргументом під час вибору.

Timber TMBR 80 = 9000 грн. з ПДВ

Звичайно, на ринку є декілька інших моделей, що набули популярності серед лісгоспів. Проте наразі їхня ціна або вдвічі перевищує вартість TMBR 80, або поставки тих варіантів неможливі в Україну.

Хочу знати все про принтер Timber TMBR 80

Характеристики Timber TMBR 80:

  • LED дисплей
  • інтерфейси RS232 / Mini USB / Bluetooth 2.0 або 4.0
  • автоматичний сплячий режим / вимикання для економії енергії по таймеру
  • акумулятор 2000 мАг, Li-Ion, забезпечує 8 год. постійної роботи або 72 год. в режимі очікування
  • графічна підтримка: текст, малюнок, символ, графік, крива, значок, багатомовна підтримка

Використовуючи такий варіант принтеру, клієнти Латчбахер Україна можуть розраховувати на золоту середину в категорії «мобільні термопринтери». Гарантійний термін на TMBR 80 — 12 місяців.