Компанія Латчбахер Україна пропонує дієвий спосіб, як можна підрахувати потенційні збитки, якщо не запобігати розтріскуванню круглого лісу. В арсеналі компанії є напрямок Signumat Split Stopper  — конкретний інструмент, що допомагає «зняти головний біль» деревообробника під час обробки колод. Захистимо деревину від розтріскування. Проста математика.

Всім відомо, що раніше для запобігання розтріскування кругляка використовувалися металеві скоби. А безпосередньо перед потраплянням колоби на верстат, відрізалася частина лісу (5-10 см) разом зі скобою, щоб не пошкодити верстат. Звісно, це неефективний спосіб, який, до того ж, дає прямі збитки для підприємства. Проста математика дозволить порахувати об’єм та суму збитків, особливо, якщо йдеться про дорогі породи деревини.

Саме для суттєвої економії та підвищення ефективності була створена серія Signumat Split Stopper — набір інструментів та витратних матеріалів, які допомагають інакше поглянути на тему збереження вартості деревини. Тут є реальна можливість зберегти більше дорогої деревини під час її обробки на верстатах.

Інструмент для забивання скоб є в двох варіаціях:

Скоби (витратний матеріал) є двох видів, проте зазначимо, що обидва мають високі показники міцності на розтягування, маленьку вагу та не займають багато місця для розміщення:

До ключових особливостей скоб Signumat належать:

  • точне чотирьох точкове кріплення забезпечує просте і швидке розташування;
  • спеціальний матеріал у вигляді хвилястого наконечника міцно тримає скобу в дереві;
  • скобу виготовлено зі спеціального матеріалу, що з’єднується, дозволяє легко проникати в дерево, і, безумовно, має значно вищу міцність на розтяг, ніж звичайні металічні скоби;
  • два проміжних ригеля дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на розтягування;
  • надзвичайно жорсткі кінцеві перегородки повністю зникають у дереві при забиванні. Це робить вже забиту скобу придатною для обробки на верстатах.